17/10/2014
Kategori: Genel
Gönderen: grandberk
GrandBerk ailesi olarak Balıkesir susurluk ilçesinde Dubai'li Abraaj Group tarafından alınan Yörsan süt ve süt ürünleri fabrikası ile çalışmaktan mutluyuz ve onurluyuz. Yörsan gibi kurumsal ve ülkemizin önde gelen firmalarının GrandBerk'i tercih etmesi bizlerin doğru yolda ilerlediğinin resmidir. Yörsan'a GrandBerk'i tercih ettiği için bir kez daha teşekkürü borç bilir,  uzun süre iş ortaklığımızın devam etmesini temenni ederiz.
14/10/2014
Kategori: Genel
Gönderen: grandberk
4 yıldır büyük bir sevgi ile hizmet verdiğimiz DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ çatısı altında bulunan, Bilgi Evi ve Kurs merkezleri ile 2014-2015 eğitim yılında da beraber olmaktan büyük mutluluk duyacağız. Çocuklarımıza yeni eğitim öğretim yılında başarılar diler, onlar için her zaman olduğu gibi en iyi hizmeti vermek için  kendimize söz verdik.
01/07/2013
Kategori: Genel
Gönderen: grandberk
Denizli'mizin köklü kuruluşlarından PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HASTAHANELERİ'ne 01.07.2013 tarihi ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. GRANDBERK olarak Denizli'nin en büyük hazır yemek projelerinden biri olan PAÜ HASTAHANESİ'ne hizmet vermek bizleri gurulandıracaktır. Bu hizmet ortaklığının her iki tarafada hayırlı olmasını temenni ederiz.
10/06/2013
Kategori: Genel
Gönderen: grandberk
7 Haziran 2013 tarihinde Ankara Hilton otelinde gerçekleşen , Hacettepe Üniversitesi Bilim Ofisinin düzenlemiş olduğu İNPROFOOD 'Sürdürülebilir Gıda Yenilikleri' konulu çalıştaya Denizli'den davet edilen tek gıda firması olmanın gurunu yaşadık. Türkiye'nin dört bir yanından davet edilen 20 temsilci ile fikir alışveri yaptık ve gıda sektörünü sağlıklı bir şekilde nasıl ileri götürmemiz gerektiğini düşündük. Bu çalıştaydan çıkan sonuçlar neticesinde Bilim Ofisinden hocalarımız Avrupa Birliğine verilmek üzere bir rapor hazırlamışlardır. Bu raporda bizlerin de fikrinin alınması bizleri gurulandırmıştır. Hacettepe Üniversitesi'nin düzenlemiş olduğu bu çalıştay sektörün sorunları ve şirketlerin özeleştiri yapması açısından gayet faydalı olmuştur. Başta Hacettepe Bilim Ofisi ve Katılan hocalarımız olmak üzere , böyle faydalı bir çalıştayın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
02/04/2013
Kategori: Genel
Gönderen: grandberk
GrandBerk olarak İstanbul CNR EXPO'da düzenlenen EDT EXPO fuarına çalışanlarımız ile ziyaret gerçekleştirdik. Kapsamı ve içeriği bakımından dünyada ilk kez gerçekleştirilen ev dışı tüketim fuarında, yeni iş birliklerinin kurulması için katılımcı firmalarla bire bir görüşmelerde bulunduk. Bu görüşmelerden herbiri şirketimizin vizyon değişikliği açısından bizlere önemli ölçüde katkı sağladı. Şirketimizin bu tür etkinliklerde bulunması ileride satın almadan servise kadar olan süreçte kaliteyi daha güvenli hale getireceğimizin göstergesidir.
26/03/2013
Kategori: Genel
Gönderen: grandberk

Mutfaklarımızda fazla gelen yemeklerimizi merkez mutfağımızda topluyoruz. Anlaşmalı olduğumuz Denizli Hayvanları Koruma Derneği hergün araçları ile merkez mutfağımızda fazla gelen yemeklerimizi toplayıp ihtiyacı olan  hayvan dostlarımıza birinci elden ulaştırmaktadırlar. GrandBerk olarak zor şartlarda yaşayan dostlarımıza yapılan yardımın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Hayvanları Koruma Derneğimize yemeklerin çöp olması yerine, dostlarımızı doyurmak adına yaptığı hizmet için teşekkür ediyoruz.

01/03/2013
Kategori: Genel
Gönderen: grandberk
Denizli tabldot, hazır yemek ve catering sektörünün öncü firmalarından Grand Tabldot yeni web sitesi  ile hakkımızda almak istediğiniz bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz bir web sitesi hazırlamıştır.